یادون میاد در چند پست گذشته در مورد BTK براتون نوشتم . میخواستم بگم دو هفته پیش اونم دستگیر شد. به هر حال هیچ جنایتی پنهان نمی‌ماند .  کلاسهای درسی در خانه زندگی هم دوباره شروع شد. حدود 3 هفته ی می‌شد که تعطیل بودیم . البته ما از هفته پیش کلاسها را شروع کردیم. مشکل برنامه هفتگی ما اینکه که کمی تا قسمتی سوراخ سوراخه. کلاسهای پراکنده در ایام هفته که باعث می‌شود وقت هدر برود.  

دست سینما 4 برای روز جمعه درد نکند!! چرا؟ چون فیلم Dead Zone  یا منطقه مرده رو گذاشته بود. به نظر من که ترجمه بدی کرده بودنش . البته بعدا در زیرنویس فیلم اصلاح کردن. بهتر بود می‌گفتن خلاء. من از اون قسمت از فیلم خوشم اومد که شخصیت اصلی دست مادر قاتل رو گرفت و بهش گفت تو هم از میدونستی که پسرت قاتله !! اونم گفت تو از شیطانی و از جهنم اومدی!!

راستی یک نکته رو هم میخوام در مورد جلسات احضار ارواح بگم! جلساتی که در  خوابگاهها و خونه‌ها برگزار می‌شود و به صورت اینکه یک نعلبکی میزارن وسط و شروع به گرفتن ارواح میکنم تا 95 درصد چرت و الکی است. فقط این وسط یک دوست بدجنس وجود دارد که نقش روح رو بازی میکند و نعلبکی رو تکون می‌ده! برای احضار روح واقعی فقط یک چیز مهمه و اون هم استعداده. قدرت ارتباط با ارواح و یا با جهان ماوراء یک توانایی اکتسابی نیست بلکه یک استعداد است. از هر 10 نفر ممکن است یک نفر دارای این توانایی ذاتی باشد.  ضمنا این توانایی همیشه بروز نمیکند و انسان باید منتظر بماند تا روزی خودش بروز کند . سپس میتواند ان را تقویت کردهو در کنترل خود بگیرد .  بسیاری از مدیومهی بزرگ نیز همین شیوه  داشتند. بعدا در این مودر بیشتر صحبت میکنم!!

 

دوشنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸٤ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: