سلامی دوباره

 

اول از همه از علوم پایه بگم که با موفقیت پاس شد. سوالا خیلی خوب بودن و البته بی‌دقتی‌های من بسیار زیاد که باعث شد نمرمو از حد انتظارم یکمی پایینتر بیاره!! البته باز خدارو شکر که قبول شد!! دیگه راحت شدیم. یکماه پر اضطراب و پر تنش ( البته خودمونیم! من خیلی راحت و دو دره بودم! بطور کل زیاد سخت نگذشت ) هم گذشت. دیروز هم رفتیم هفت و هشت تا غلط از علوم پایه گرفتیم تا انشاالله به همون میزان نمره ای به ما اضافه بشه. بالاخره یک مو از خرس کندن هم غنیمت است!!

 

******

 

 پنج شنبه گذشته هم امتحان پره‌انترنها بود! امتحان به نسبه سخت بود (به نقل از منابع آگاه) اما نمیدوم چرا امتحان علوم پایه بیشتر از پره انترنی تو چشمه !  شاید به خاطر اینکه دانشجوی پزشکی را از دوران تئوری وارد مرحله عملی و در حقیقت شروع به تحصیل علم پزشکی اصلی میکنه!!

 

***

مطلب دیگه هم اینکه که من ممکنه تا دو سه روز دیگه به طیوه برم! پست بعدیم انشاءالله از طیوه خواهد بود!! البته طبق برنامه ریزی من الان باید در طیوه میبودم اما متاسفانه دیروز، موقع حرکت کشتی من خواب موندم (جـــــان!!!) و در نتیجه از کشتی جا موندم!! اما عیبی نداره برای دو سه روز بعد یک جای دیگه رزرو کردم! انشاءالله پست بعدیم رو در طیوه براتون میفرستم. ضمنا مطالب جدید رو هم از طیوه براتون میزنم!

 

خب فعلا موفق و موید باشید

یکشنبه ٢۱ اسفند ۱۳۸٤ساعت ۸:٢٩ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: