سلام

 

تعطیلات چطور بود! بهتون خوش گذشت؟ امیدوارم که هر کجا که رفتید و موندین و هستید بهتون خوش بگذره! تو این مدت بعد از عید که نتونستم براتون مطلب بنویسم درگیر کارای ثبت نام و انتخاب واحد بودم! و سرانجام در سر دوره فیزیوپاتولوژی نشتیم! دوباره روز از نو و روزی از نو ! درسهای سنگین شروع شد و .... ! بعد از یکماه تعطیلی از علوم پایه و قبل از اونم 2 ماه نرفتن از سر کلاسها ، دوباره صبح ها ساعت 6 پا شدن که ساعت 7:15 برای دانشگاه بزنی بیرون، خدایش خیلی ستمه! اما خوب چیکار میشه کردش.

 

*****

 

درسا هم تخصصی و سخت شده! درس گرزم این ترم پاتولوژی است! اصلا نمیدونم لازم که ما در عرض 4 ماه این همه بیماری تو کلمون فرو کنیم. حالا جالبتر اینکه استاد میگه اکثر بچه‌ها بعد از امتحان میان میگن که ما هر چی خونده بودیم رو بعد از دوماه فراموش کردیم بعد شم گفت شما اصلا نگران نباشین! درس پاتولوژی همینجوره!!!! تازه از این بدتر اینکه از بین 4 استادی که پاتولوژی رو تدریس میکنن، یکشون هست که سوالاتش رو تا حد (نمیدونم چی) سخت طرح میکنه! دیگه 5 تا سوال از شکل و جدول که خوراکشه!  به قول خودم، اگه سوالاشو به خود رابینز هم بدی، نمیتونه جوابشون رو بده! خب یکی نیست بگه حالا باید دانشجوی پزشکی رو مچل کنی که چی بشه!! اهه ولش کن اعصابم رو الکی خرد کردم

 

****

 

سعی میکنم از این به بعد پستام منظم تر باشه ! مثلا هر هفته .. مطالب رو هم دیگه فعلا نمیزارم! واقعا حسش نیست! انشاء در یک فرصت دیگه خدمت ارواحم میرسم

 

***

 

فیلم جن‌گیری از امیلی رز رو هم دیدم! فیلم جالبی بود اما زیاد ترسناک و دلهره آور نبود. ضمن اینکه خیلی تو بحث دادگاه رفته بود! میتونست ترسناک تر باشه اما خوب از از فیلم قبلی سری جن گیر ( جن گیر : سرآغاز) بهتر بود. اون قبلی که واقعا هیچی برای گفتن نداشت. نکته دیگه فیلم هم بازی جالب شهره آغداشلو در نقش یک دکتر متخصص ارواح بود!

 

**

 

اینم 3 بیت شعر که واقعا از بیت اولش خوشم اومد

 

تا که بودیم نبودیم کسی

کشت ما را غم بی‌همنفسی

 

تا که رفتیم، همه یار شدند

تا که خفتیم، همه بیدار شدند

 

قدر آیینه  بدانید تا هست

نه در آن وقت که افتاد و شکست

 

(جالبه که این همه تو اینترنت گشتم نتونستم شاعر این شعرو پیدا کنم، و از اون جالبتر اینکه هر کس که این شعر رو تو وبلاگش گذاشته به یک صورت گذاشته و در همه در ابیات دوم و سوم تغییراتی دیده میشه. اما مهم بیت اولشه که هرجا که سر میزنی میبینی تغییری نکرده )

 

موفق باشید

 

*

یکشنبه ٢٧ فروردین ۱۳۸٥ساعت ٧:٥۱ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: