خوب کلاسهای ما تقریبا تمام شد و بقیه ماه و به علاوه 25 روز از ماه بعد رو باید غاز بچرونیم تا اینکه امتحانات رو بدیم و تشریف فرما شویم به اولین بخش دوره استاژری!

***

واقعا نبودن موبایل هم نعمتیه! این روزها که به دلیلی موبایل ندارم خیلی راحتم. هر جا برم و هر غلطی که بکنم هیچکی نمیتونه ردم رو بزنه! تو خونه نشستم و به هر کس رو که بخوام جواب تلفنش رو نمیدم و وقتی حوصله داشتم بهش زنگ میزنم و میگم بیرون خونه دنبال کاری!! بودم. نمیدونم لذتش بخاطر آسایشی گکه دارم داره یا بخاطر دروغیه که به مردم میگی؟!

البته نبود موبایل برای من یک دردسر بزرگ داره که ساعت من معمولا موبایل است و من صبح ها برای اینکه بیدار بشم اونو کوک میکنم! اما حالا بیدار شدن منم معضلی شده. باید به خانواده بگم برام راس ساعت مقرر زنگ بزنن! متاسفانه برای بقیه و خوشبختانه برای من، من هیچ مشکلی در زمان خواب ندارم و به طور عجیبی خوابم عمیق است و از طرفی هم خیلی زود میخوابم! همیشه همه از این اخلاق من شاکین . بارها شده کنار تلفن خوابیدم و تلفن 3 بار هر دفعه 8 تا زنگ زده و اینجانب هنوز تو خواب تشریف دارم.  از طرفی در بدترین حالت ممکنه یعنی وسط یک عالمه سر و صدا وسط روز هم منکه سرمو بزارم تو زمین پرواز کردم به سمت ملکوت!  

این مشکل این اواخر حاد شده به طوری که یک روز باعث شد من از هواپیما جا بمونم و اون روز مورد بازخواست شدید فرعون قرار گرفتم!

آخه من چه گناهی دارم که خوب می‌خوابم؟؟!!

جمعه ۱٠ آذر ۱۳۸٥ساعت ۸:٢۸ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: