دوباره برگشتم تا بنویسم....

این 2 هفته ای رو که ننوشتم. هفته اول علتش این بود که زمان آپدیت وبلاگ من یک هفته ای است!! هفته دوم هم دلیلش اینه که یک هو به کله‌ام زد که شخله کنم به سمت طیوه و یک آب و هوایی تازه کنم! دیدن دوباره سنموت و کی‌پا (بابا و مامانم دیگه!! )در طیوه بعد از 9 ماه!! خیلی روحیه بخش بود! واقعا تو این فصل سرما می‌چسبه بری اونجا چون تو این مدت ظهرها حداقل دما 10 درجه بود! نسبتا معتدل اما امان از شبهای طیوه که تا 10 درجه زیر صفر هم می‌رسید و من هم در حالی که دماغم قندیل بسته بود کنار بخاری نشسته بودم!

ضمنا تو اینم مدت در طیوه هم نتونستم آپ کنم! چون اولا که سرعت اینترنت اونجا از افتضاح یک چیزی فراتر بود!! دوما که چون اگه یادتون باشه منو یک دفعه هک کردن لذا پسوردها رو همیشه یک جای مطمئن نگه میدارم و در نتیجه پسوردهای ورودیم رو هم نداشت! دلایل برای تبرئه کردن من کافی بود!!!

ضمنا از همه دوستان عزیز که به من سر زدن و ابراز لطف کردن متشکرم و ممنونم و سر فرصت به همشون سر میزنم ( شرمنده اخلاق ورزشیتون )

ضمنا در این مدت وبلاگ طبیب مشهد و "دریچه میترال " منو حسابی چوب‌کاری کردن که همینجا ازشون تشکر میکنم. 

***

واقعاً چقدر وقتی به آدم خوش میگذره زمان زود می‌گذره! به یک سرعتی یک هفته از جلوی چشمت رد میشه که نگو و نپرس! اما امان از زمان امتحانات که به نظر یک قرن طول میکشه! (تو هر پستم باید گریزی به امتحانات هم باشه! )

**

در هفته های گذشته سری به بخشها روان و ENT زدیم برای سمیولوژی! یک نکته خیلی جالب بود که دکترها میومدن میخواستن ظرف 2 ساعت بحر رو در کوزه بریزن، و اکثر مطالب سمیولوژی رو بگن! تکیه کلامشون هم این بود که بله! من نمی‌خوام این مطلب رو بشکافم اما حالا که می‌پرسین مجبورم وارد جزئیاتش بشم! و بعد که وارد جزئیات میشن هرچی گوش میدی کمتر میفهمی!

اما بخش روان هم جای جالبیه!  دقیقا یک جبهه گیری است! یک طرف ما هستیم یک فکر میکنیم مرض‌ها دیوانه‌اند و یک طرف هم مریض‌هام هستند که خیال میکنن ما ها دیوانه‌ایم! به نظرتون کدوم طرف حق دارن؟ 

 

جمعه ٢٤ آذر ۱۳۸٥ساعت ٩:٤۱ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: