** دیروز تونستیم از پس امتحان گوارش بر بیام و رسما وارد دوران منحوس امتحانات شدیم. شاید نتونم تا حدود یک دو هفته دیگه این وبلاگ رو آپ کنم . اما همچنان فعال هستم و به دوستانم سر می‌زنم

** اکثر دوستان نسبت به مطلب پولترگایست ابراز علاقه کردن. باید بگم مدت 2 سال به طور مفصل در مورد این پدیده ها در همین وبلاگ مطلب می‌نوشتم. اگر علاقه دارین می‌تونید آرشیو منو یک نگاهی بندازین!

 

 

 

در مورد پولترگایست تا کنون اخبار بسیار زیادی از اقصی نقاط جهان مخابره شده است. در اکثر موارد همونطوری که گفتم این موارد ناشی از یک در اصطلاح تسخیر هستند. البته یک کته رو باید در نظر بگیریم که همه این موارد نمود فیزیک ندارد. اعمال اغلب اشباح به صورت پدیدهخ‌های بصری مانند ظاهر شدن و یا تجسد یافتن. و یا سمعی است مانند  ایجاد صدای پا، ایجاد صداهایی که فرد در هنگام زنده‌ بودنش ایجاد می‌کند. و همچنین سرمای شدید که در هنگام بروز اشباح در یک نقطه بروز می‌کنند( از این نمونه می‌توان به فیلمها سری جن‌گیر اشاره کرد و یا فیلم حس ششم ساخته    ام. نایت شیامالان ) . در اکثر مواردی که وجود شبح در یک نقطه گزارش شده اندازه گیری میدان الکترومغناطیسی محل نشان‌دهنده وجود میدانهای الکترومغناطیسی شدید است. ضمنا در محدود حضور شبح همه افراد حتی کسانی که استعداد ارتباط با ارواح را ندارند،  رطوبت و چسبندگی خاصی را در محیط احساس می‌کنند. نکته جالب اینجاست که این اتفاقات عینیت دارد و به کمک دستگاه‌ها قابل انمدازه‌گیری است و ناشی از ترسی و تخیل افراد نیست..

نمونه این اتفاقات بسیار زیاد است و در آینده از این موارد براتون بیشتر می‌نوسم همانطور که قبلا در این موارد نوشته بودم

سه‌شنبه ٢٦ دی ۱۳۸٥ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: