·        الان در هتل رادیولوژی مشغول فعالیت هستیم. یک بخش کاملا مفرح که 8:30 شروع میشه و 11:30 تمام! دیگه نه از شرح حال خبری است و نه از daily note و نه از پرسش مداوم اساتید که این چیه و اون چیه!  واقعا بعد از بخشهایی مثل جراحی و قلب و اورولوژی به این استراحت و تجدید قوا نیاز داشتم. اونم برای مهیا شدن برای بخش داخلی!!

·        چند روز پیش یکی از دوستان گذشته ( و آشنای امروز) بهم زنگ زد و گفت که باباش آمبولی ریه کرده است (یعنی یک لخته خونی وارد یکی از سرخرگهای ریه شده و اون قسمت رو از کار انداخته) حالا از من می پرسید که این PT  و PTT و INR چقدر باید باشه! حالا من هم مقدار نرمال PT و PTT یادم رفته بود. هرچی می کوبیدم رو سرم که خدایا اینا نرمالاشون چی بود یادم نمیومد. آخر سرم یکی از انترن های محترم رو گوشه راهروی بیمارستان گیر آوردم و تخلیه اطلاعاتیش کردم! خب بعد از این همه صغری و کبری کردن منظورم این بود که به این سایت برید که توش براتون مقادیر نرمال اندکسهای آزمایشگاهی رو لیست کرده!!

·        خیلی بده که آدم یک کاری تو رودبایستی یک نفر قبول کنه! اونم کاری که دوست نداره انجامش بده! بدتر از اینکه اینکار چندین بار هم تکرار بشه .....

 

دوشنبه ٩ مهر ۱۳۸٦ساعت ٦:٠٤ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: