بعد از هفته ها سلام

·         یک برهه زمانی سخت رو گذروندم.. از یک طرف امتحان پایان بخش رادیولوژی داشتم و از طرفی هم امتحانم تئوری عفونی که نزدیک بود کمرم رو بشکنه که خوشبختانه به خیر گذشت.

·         یک هفته پیش هم به سلامتی وارد بخش داخلی شدیم. به خاطر پیش قدم ما به محض ورودمون مدیر گروه فرمود که ما مدتها بود که میخواستیم طرح کشیک کارآموزان (همون استاژرها) رو تو بخش اجرا کنیم و از گروه شما میخوایم به طور جدی این کار رو شروع کنیم..  نتیجش این شد که برای استاژرها هم کشیک گذاشتن که باید هر مریض که تو یک روز بستری شد استاژرها باید شرح حالشون رو بگیرن.. حالا ما باید 8 روز در ماه رو عصر بریم و شرح حال مریض هام رو بگیریم...  کلا حال کردم از این شانس ..

·         دود دره بازی رو اول بخش با شرح حال های کامپیوتری (روی برگه ها شرح حالهای آماده و آماده + و – خوردن رو  کپی کردیم ) نشون دادم.. به هر حال باید با تکنولوژی جلو رفت

·         نمیودنم این چه بساطی که ما تو هو بیمارستانی که تا به حال رفتیم بازرس ها م دنبالمونم اومدن تو اون بیمارستان. تو بخش داخلی هم همینطوره! از اواسط هفته زمزمه هایی بود که ممکنه همین روزها بازرسها بیان برای بررسی بخش. ما هم سریع از وسط هفته کلیه شرح حالها آماده در پرونده ها بود و همه هم حداقل 6 صفحه .. نتیجش  که مثل اینکه جمعه تیم بازرسی اومده بود  و امروز هم رئیس بخش و تو هر اتاقی که مریض رو ویزیت میکرد یک بار از انترن ها و استاژرها تشکر مکیرد و موقع مورنینگ هم رفت بالا و یک تشکر ویژه کرد که بازرسها 100 % از وضعیت آموزشی راضی بودن!! و آفرین به شما! نمیدونم چرا یک هو حس کردم  میانگین نمره پایان بچه ها تو این بخش ممکنه از سایر گروه ها بالاتر باشه!؟

·         خب مصائبی که رو در بالا نوشته شرح یک از هزاران بود و به همین دلیل 3 هفته بود که آپدیت نکردم .  اما ازا ین هفته بازم در خدمت شما هستیم

شنبه ۱٢ آبان ۱۳۸٦ساعت ٥:٥۸ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: