** با یکی صحبت میکردیم گفت زمانی که ما تو بخش روان بودیم 1نفر رو آوردن که گفتش من " امام زمان" هستم! شما چی؟ گفتم برای ما تا به حال 2 نفر ادعای خدایی کردن. بنده خدا کم آورد
** در بخش اورولوژی یک پیرمرد 70 ساله آمده بود که بیاختیاری ادراری داشت. وقتی خواستیم معاینش کنن دیدن برای جلوگیری از انتشار  مواد آلاینده به لباس یک ابتکار جالبی کرده بود. بدین صورت که یک پاکت شیر رو برداشته بود و سرش رو به اندازه آلتش باز کرده بود و اون رو درون اون! قرار داده بود. بعدشم به یک پارچه یک بند تمیز دور کمرش هم درست کرده بود که به کیسه وصل بود و کیسه خیلی راحت از کمر آویزون بود. میگن استاد موقع ویزیت وقتی این صحنه رو دیده بوده گفته: من تو مدتی که کار میکردم همه مدل رو دیده بودم اما این یکی واقعا در نوع خودش بینظیره!!
** تو بخش روان در مورد مسائل ماورایی 2 طیف استاد هست. یک گروه اصلا اعتقادی ندارن و گروه دیگه هم به طبع معتقدند.. مثلا یکی از استادا میگفت که خودش دیده که فردی که میگفت جنی شده و اظهار میکرده جن داره به اون صدمه میزنه و اذیتش میکنه  بدون اینکه کسی آزار جسمی اون رو بده بدنش کبود و زخمی شده!! و یا خود من از شخص مطمئنی شنیدم که فردی که دچار صرع است، موقع حملات صرعی وقتی ازش در مورد چیزی مجهول (مثلا یک شی گمشده) بپرسن در همون حالت خلسه جواب سوال رو میده. البته توی کتابها که سعی کرده تمام این مسائل رو براش یک تشخیصی بزاره و همشون رو یا با یک نوع تشنج و صرع توجیه میکنه و یا اختلال شخصیت تجزیهای (چند هویتی) و یا اختلال شخصیت نامعین و از این تشخیص ها. و نکته جالبتر اینکه وقتی به موردهایی که کتاب اشاره کرده داروهای آنتی سایکوتیک (ضد جنون) داده اند خیلی بهتر شده اند! با این وجود باز هم این قضیه طرفدارها و مخالفهای خودشو داره. شما جز کدوم دسته اید؟
پنجشنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٦ساعت ٧:٢٦ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: ماورا