خب از امروز میخوام سری جدیدی از نوشته‌ها را در مورد احضار ارواح بنویسم. در این مورد هم کتابهای زیادی خوندم. البته من در طول چندین سال این کار را انجام دادم و به همین دلیل تاریخ و نام اشخاص به خاطرم نمی‌آید. اما حتی‌الامکان سعی می‌کنم دقیق باشد.

خب می‌توان گفت اولین تاریخچه حضور روح به سال ؟؟18 ( تاریخش دقیقا یادم نیست اما از 1850 جلوتر بود ) برمی‌گردد. در خانه‌ای در انگلستان مدتی بود وسایل جابه‌جا می‌شدند و اشیا گم می‌شدند. حتی یک بار یک از دختربچه‌هایی که در آن خانه با پدر و مادرشان زندگی می‌کردند سیلی از یک موجود نامرئی خوردند. در یک شب دختر خانواده صدای کف زدن از حیاط شنید. او گفت اگر در انجا کسی وجود دارد خواهش می‌کنم 4 بار کف بزند. که ناگهان صدای 4 کف پیاپی شنیده شد. این اولین ارتباط روحی در عصر جدید بود. ( البته ثبت شده )

 

خب از بحث اصلی زیاد دور نشویم. ساده ترین روش احضار ارواح در تمام دنیا استفاده از نعلبکی احضار ارواح می‌باشد. در کشورهای غربی شیوه بدین صورت است که کارتهایی که روی آنها حروف الفبا و اعداد و دو کلمه بله و خیر نوشته شده اند به صورت صلیب وار روی میز می‌چینند و نعلبکی یا فنجانی را در وسط آن می‌گذارند و همه حضار انگشتشان ( انگشت اشاره )  را روی مرکز فنجان یا نعلبکی قرار می‌دهند و سپس سوالاتی را از روح می‌پرسند و روح به انها با حرکت دادن نعلبکی روی حروف مورد نظر جواب می‌دهد. ( معمولا بچه‌ها بهتر میتوانند این کار را انجام دهند، در مقاله بعد در مورد اینکه چرا احضار ارواح با وجود کودکان نابالغ راحتتر انجام می‌شود توضیحاتی خواهم داد.) البته من نمیدونم این روش تا چه حد ممکن است موثر باشد. و تا به حال حقیقتا خودم امتحان نکردم اما ممکن است از خوانندگان این وبلاگ کسی باسد که تا به حال احضار ارواح را به این روش تجربه کرده باشد. خواهشمندم مشاهدات خود را یا در کامنتها بگذارد و یا به ادرس ایمیل من ارسال کند. متشکرم

 

ادامه دارد ......

 

سه‌شنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸۳ساعت ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: