سلام. حالتون خوبه . امیدوارم سالم و سلامت باشید.

نمی دونم خبر بازگشت BTK را شنیده‌اید یا نه. اگه نشنیدی اصل خبر را از روزنامه جام‌جم اینجا گذاشتم می‌تونید بخونید. چون موضوع جالب بود گفتم بزارمش اینجا . البته عکسهاش از اینترنت است. نمیدونم چرا تا این مطلب رو خوندم یاد جک آدمکش افتادم. ماجرای جک آدمکش در اوایل قرن گذشته در لندن اتفاق افتاد. وی قاتلی بود که فقط زنان هرزه را می‌کشت. پگی یک زن 40 ساله روسپی بود که دیگر دوارن جوانی خود را پشت سر گذاشته بود و  برای مردان زیبا نبود. وقتی آنشب یک مرد در تاریکی به او اشاره کرد فکر کرد شاید یک جایی برای خواب پیدا کرده است. فردا صبح جسد سلاخی شده او در یکی از کوچه‌های محله‌های دورافتاده لندن پیدا شد. این آغاز وحشت بود. قتل بعدی به فاصله چند روز پس از ان رخ داد. مقتول یک دختر 26 ساله هرزه بود. او نیز به همان طریقی گشته شده بود که زن قبلی مرده بود. در محل هر دو قتل نه سرنخی پیدا شدو  نه اثر انگشتی. پزشکی قانونی اعلام کرد قاتل چپ دست بوده و او در استفاده از چاقو مهارت بسیاری داشته. تیم عملیاتی اسکاتلندیارد برای گرفتن قاتل بسیج شد. اما قتل سوم در همین زمان رخ داد. باز هم همان شیوه و همان روش اما در این مورد یک رد خون در محل قتل بود که با دیواری پشت گوچه محل قتل میروفت و روی دیوار با گچ نوشته بودند: جهودها مقصر نیستند. در همین زمان در لندن به وی لقب جک ادمکش یا جک پاره‌کن ( به خاطر سلاخیهای بیرحمانه اش دادند ) . هنگامی که قتل چهارم روی داد. دیگر قاتل ناپدید شد و این قتلها ادامه نیافت. فرضیه‌هایی متفاوتی ان زمان به وجود آمد اما هیچ کدئام به نتیجه نرسید و قاتل هیچگاه دستگیر نشد.

 

خب حالا میتونید ماجرای BTK را هم بخونید این ماجرا در زیر آورده شده است. متون به رنگ سبز از رونامه جام جم نقل شده است. عکسها از اینترنت است.

 

( نکته خارج از دستور: وقتی که داشتم این مطلب را میفرستادم روی وبلاگ خبر تیر اندازی و هتک حرمت عتبات عالیات را شنیدم. ممکن است من فرد زیاد مذهبی نباشم اما هنگامی که خبرو شنیدم دلم به درد اومد. چرا باید یک عده مسیحی بتوانند به اماکن مقدس ما تیراندازی کنند و ما نتوانیم هیچ کاری بکنیم. انها اصلا به چه جرئتی حق چنین کاری را دارند. .واقعا جای تاسف برای مسلمانان است ( به خصوص کشورهای عربی ) که چرا باهم آنچنان متحد نیستند که به یکباره آنچنان ضربه ای به این کفار بزنند تا ریشه انها از سرزمینهای اسلامی کنده شود. فردا راهپیمایی است در میدان انقلاب تهران ساعت 10 بر ضد این اشغالگران پست. من اگه تهران بودم می‌رفتم. شما چه طور ؟ میرین یا همینطور بی تفاوت می‌مونین؟ )

 

 

با بازگشت قاتل بزرگ BTK پس از 30 سال ، بار ديگر شبح هراس و ترس بر سراسر شهر ويچيتا در کانزاس سايه افکنده است.
قاتل
BTK سي سال پيش پس از به قتل رساندن اعضاي يک خانواده و ازجمله 3زن به يکباره ناپديد شده بود و حالا بار ديگر با ارسال نامه اي به يک شبکه تلويزيوني ، بازگشت دوباره خود را جشن گرفته است.
به گزارش گاردين ، 15 ژوئن 1974 چارلي اورتو 15 ساله به محض ورود به خانه اش در ويچيتاي کانزاس با صحنه وحشتناکي روبه رو شده بود. پدر و مادرش در اتاق خوابشان به قتل رسيده بودند و برادر 9 ساله اش نيز در اتاق خود به طرز فجيعي به تخت بسته شده و خفه شده بود. او در حالي که شديدا وحشت کرده بود، با جستجو در اتاقهاي ديگر فهميد که خواهرش نيز به قتل رسيده است.
تحقيقات پليس نشان داد که هدف اصلي قاتل ، دختر 11 ساله خانواده ژوزفين بوده است. قاتل پس از تجاوز به دختر 11 ساله ، او را خفه کرده بود. سال بعد قاتل با روزنامه اي محلي در کانزاس به گونه اي عجيب تماس گرفت.
اين روزنامه محلي نامه اي را در لابه لاي يک کتاب مهندسي در کتابخانه عمومي دريافت کرد. که در آن در مورد قتل خانواده اوترو توضيح داده بود. قاتل در اين نامه براي اولين بار علامت
BTK را حک کرده بود. قاتل در اين نامه نوشته بود آنها را بستم و شکنجه کردم و کشتم. (BTK احتمالا حرف اول کلمات بستن ، شکنجه کردن و کشتن به زبان انگليسي است). اگرچه در نامه اين عنوان نشده بود اما پليس احتمال داد که قاتل بايد در قتلهاي ديگري هم که در آوريل 1974 صورت گرفته و زني به نام کاترين برايت بعد از بسته شدن به تخت به طرز فجيعي به قتل رسيده مسوول باشد. برايت خفه شده بود و بعد قاتل با چند ضربه چاقو به جسد حمله کرده بود. اين زن نيز در حالتي شبيه به دختر 11ساله خانواده اورتو مورد تجاوز قرار گرفته بود. پس از اين 2 مورد ، تا 3 سال بعد يعني 1977 ديگر اثري از قاتل BTK نبود تا اين که مجددا زني 26ساله به نام شرلي به همان صورت به قتل رسيد. او نيز به همان شيوه قبلي پس از تجاوز خفه شده بود. علاوه بر اين ، کيسه اي پلاستيکي هم روي سرش قرار داده شده بود. در دسامبر 1977 ، BTK در تماسي با پليس ، محل جسد نانسي فوکس ، زني را که به قتل رسانده بود به آنها نشان داد. او به پليس زنگ زد و آخرين جنايت خودش را هم به آنها اعلام کرد. جسد فوکس نيز در حالي که خفه شده بود ، پيدا شد. او بار ديگر در همين سال وارد خانه اي شد ، اما قبل از آن که بتواند کاري انجام دهد ، مجبور به فرار شد ، اما او با فرستادن روسري زن صاحبخانه ثابت کرد که ديشب قصد قتل او را داشته است.
از اين به بعد قاتل
BTK تا همين چند روز پيش ناپديد شده بود. چند روز پيش ايستگاه تلويزيوني محلي در ويچيتاي کانزاس نامه اي دريافت کرد که نشان از بازگشت دوباره قاتل مرموز داشت.
در اين نامه بدون آن که کلمه اي توضيح نوشته شده باشد ، عکسها و گواهينامه «ويکي وگرلس» ، يکي از زناني که در 1986 به قتل رسيده بود ، براي تلويزيون فرستاده شده بود. اين نامه نشان مي داد که ردپاي
BTK واقعي در ميان است که هيچ عکسي از صحنه قتل اين زن به مطبوعات داده نشده بود و علاوه بر اين ، وجود گواهينامه هم نشان مي داد که مدارک پس از به قتل رساندن او از جيبش برداشته شده است.
اگرچه شبهاتي در مورد اين که نامه مربوط به
BTK باشد ، وجوددارد ، اما کن لندوهر ، بازپرس پرونده مي گويد: من مطمئن هستم که اين نامه متعلق به اوست.
او مي خواهد تا دوباره به اوج شهرت بازگردد. او اخيرا در تماسي مرموز با شبکه اي خبري گفته است که در حال نگارش کتابي در مورد جنايات خودش است.
او مي خواهد دوباره به صحنه بازگردد. کن لندوهر در ادامه گفت : وجود اين قاتل که در ميان مردم ويچيتا به شبح مرگ معروف است ، موجب رعب و وحشت شده است و هم اکنون تيمهاي ويژه پليسي با بررسي پرونده جنايت هاي
BTK در 30 سال گذشته به دنبال سرنخي براي دستگيري وي هستند. يکي ديگر از مقامات پليس کانزاس مي گويد: با توجه به يک غيبت طولاني از سوي شبح قاتل ، اين احتمال وجود دارد که وي به اتهامي که هنوز براي ما شناخته شده نيست ، در زندان دوران محکوميت خود را سپري مي کرده است.

خانه ای که در تمام اعضای خانوداه ای توسط BTK در سال 1974 کشته شدندکشف جسد شرلی وین در سال 1977

سه‌شنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸۳ساعت ٥:۳٦ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: