سلام

 

هنگام وبگردی تو اینترنت دیدم که نسخه اصل کتاب سینوحه را گذاشتن رو اینترنت. منظورم همان نسخه اصلی به زبان هیروگلیف روی پاپیروسهاست. برای دیدن این خطوط هیروگلف این جا را ببینید.

 

ممکن تو این هفته نتونم مطلب جدیدی بنویسم. چون هفته بعد امتحان آناتومی سر و گردن دارم. هفته پیش چارشنبه فیزیک پزشکی داشتم. که صدقه سر خودم تونستم با موفقیت ازش نمره بگیرم. اما آناتومی شوخی بردار نیست. و دیگه مجبورم در این هفته بشینم به پای کتاب آناتومی سر و گردن دکتر امامی میبدی که آدم از دور ببیندش وحشت میکنه چه برسه به اینکه بخواد بخوندش و امتحان بده.

 

راستی لینکدونی هم را پاک کردم. میخواستم از وبلاگ نویسای محترم بپرسم این Blogrolling برای من فارسی نمیزنه. آیا باید تنظیم خاصی بکنم. ثانیا چه طور وسط چینش کنم. قربونتون اگه به این سوال پاسخ بدین.

 

دیگه اینکه از نظراتتون بسیار سپاس گذارم اگه میدونستم این متنی که نوشتم اینقدر تاثیر میده خوب دوهفته جلوتر مینوشتم.

 

این گابریل گارسیا مارکر چی نوشته تو این صدسال تنهایی. حال میبره آدم بخوندش. البته از این رمانایی که برنده جایزه نوبل شدم از رمان کوری که نویسندش یادم رفته ( آرژانتینی بود ) خیلی خوشم اومد. قضیه یک بیماری مسریه  که فرد دچار کوری میشه و همه مردم کور میشن جز یکی و حوادثی که اینا تجربه میکنن خیلی جالبه.

 

مطلب بعدی راجع به انسان گرگ نماست. بدک نیست. دارم روی منابعش کار میکنم. شما خوانندگان محترمی که انگلیسیتون فوله بگین انسان گرگ نما به انگلیسی چی میشه؟ باز هم مرسی.

 

دوشنبه ٤ خرداد ۱۳۸۳ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: