در چهارم دسامبر سال 1924 دو خدمه کشتی اس اس واترتون S.S. Watertown   ( یک کشتی بزرگ حمل نفت ) هنگامی که  مشغول تمیز کردن یکی از مخرنها بودند ، دچار گازگرفتگی شدند و مردند. این کشتی هنگامی که این اتفاق افتاد، در مسیر کناره شرقی ایالات متحده بود. جسد این دو ملوان به نامهای جیمز کوارتنی James Courtney و مایکل میهن Michael Meehan طبق رسم دریانوردان با تابوت به دریا انداخته شد.

 

در 5 دسامبر معاون اول کشتی به ناخدا ، کاپیتان کیت ترسی Captain Keith Tracy گزارش داد که چهره  کوارتنی و میهن، در سمت چپ کشتی، بروی آب نقش بسته است و گاهی ظاهر میشوند و گاهی ناپدید میگردند. آن دو چهره با سرعت به همراه کشتی حرکت میکردند. در طی حرکت کشتی به سمت پاناما آن صورتها به دنبال کشتی می‌آمدند و همه افراد کشتی که روی عرشه بودند آنها را مشاهده کردند.

 

هنگامی که واترتون در نیواورلان پهلو گرفت، کاپیتان داستان را برای مقامات شهر گزارش کرد و آنها به او پیشنهاد کردند که با یک دوربین عکاسی از آنها عکس بگیرد.

 

با حرکت کشتی، چهره ‌ها دوباره بر آب ظاهر شدند و در این هنگام کاپیتان کشتی 6 عکس از انها برداشت که هنگامی که به ساحل رسیدند، 5 عدد از ان 6 عکس بی هیچ دلیلی خراب شده بودند، اما عکس ششم تصویر واضحی را از ان دو صورت بر آب نشان می‌داد. نگاتیو عکس توسط تیم کارگاهی بارنز Burns Detective Agency   برای جلوگیری از هرگونه تقلب کنترل شد و انها اعتراف کردند عکس واقعی است. چهره ها هنگامی که کادر ناوبری کشتی عوض شدند دیگر ظاهر نشدند.

 

 

دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۳ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: