این هرم در  2566 الی 2589   سال قبل از میلاد مسیح بنا شده است. در ساخت آن از حدود دو میلیون و سیصد هزار بلوک سنگی به وزن تقریبی  دو و نیم تن استفاده شده که بدین ترتیب وزن هرم به حدود 6 میلیون تن میرسد. ارتفاع هرم 140 متر و بزرگترین و قدیمی ترین هرم درون گیزه است. این هرم خوفو نیز نام دارد.

این هرم بر اثر حفاری های کارتر و تیمش در دل زمین کشف شد.

 

 هرم جلویی خفرن است و هرم پشتی خئوپس

 

 

در مورد اثار عجیب هرم باید بگوییم که گوشت اگر در وسط این اهرام قرار بگیرد دیر فاسد می شود. یک تئوری بیان می کند که  شاید به خاطر شکل هرم است که منجر به تجمع امواج مغناطیس زمین و عدم فساد گوشت می شود.

ممکن شما در بازار تیز تیغ کن هرمی دیده باشید. این تیغ تیزکن شکل هرم است و بیانگر یکی از خواص جالب و عجیب هرم است که اگر تیغی را در مرکز هرم ( اتاق مومیایی فرعون )  قرار دهیم خود به خود تیز می شود . برای ساخت یک تیغ تیز کن شما می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

4 قطعه مقوایی سبک به شکل مثلث متساوی الساقین تهیه کنید به طوری که نسبت قاعده به اضلاع برابر 7/15 به 94/14 باشید. سپس قطعات را به هم متصل کنید. بدین ترتیب هرمی به ارتفاع 10 واحد به دست خواهید آورد. در فاصله 33/3 واحد از راس هرم محلی را برای قرار دادن اشیا ایجاد کنید. برای تیز شدن تیغ شما باید لبه تیز تیغ را از شرق به غرب قرار دهید.

با قرار دادن هرم در بالای سر بیمار دیده شد که هرم امواج مغناطیسی زمین را متمرکز می کند که توسط دستگاه الکتروانسفالوگراف ثبت گردید.

اب قرار داده شده در مرکز هرم با عث بهبود سریع محل گزش پشه میشود. قرار دادن هرم بالای سر بیمار به بهبود او کمک می کند. هرم باعث افزایش رشد مو و همچنین افزایش هوش فرد می شود. برای رویداد های بالا هیچ توضیح علمی داده نشده است.

 

 

دوشنبه ٢٧ بهمن ۱۳۸٢ساعت ٧:۱۱ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: