با سلامی دوباره .

با عرض پوزش از این که یکم دیر آپدیت کردم. علتش هم عملیات کابل‌برگردان وسیع در محدوده محله فقیرنشین طیوه بود که باعث شد از اول هفته ارتباطم با جهان خارج قطع شود. البته کافی نت خانه زندگی بود اما از اونجا که نمیشه آپ کرد. ظمنا از همه دوستان خوبی که با نظراتشون من رو راهنمایی میکنند متشکرم. انشاء الله بعد از بحث پیشگویان یک پست رو هم به بررسی چگونگی پیشگویی این افراد اختصاص میدم ، البته با همراهی شما

-------------------------

 

هانسون با افزایش شهرتش ، دامنه فعالیتهایش را هم گسترده‌تر کرد. او در یک کشتی در دریاچه وانسی زندگی می‌کرد و ویلایی مجلل در حومه شهر شارلوتن‌بورگ برای پذیرایی از مشتریانش ساخته بود. مشتریان او از همه جنس افرادی بودند. از تجار تا سیاستمدران‌، از اشراف تا ورزشکاران و .. که از او کمک می‌گرفتند تا آینده جهان را برای انها پیشگویی کند. اما در بین آنها افرادی وجود داشت که کم کم جزء پیروان و دوستان او شدند. از جمله کارل ارنست که  سابقا یک کوکائین فروش خرد‌ه پا بود و در آن موقع، مسئولیت گروهی از سربازان نجات شهر برلین را بر عهده داشت و مرد دیگری  به نام کنت فون هلدروف، که رهبری سپاه امنیت شهری بر عهده او بود.

اطلاعات هانسون در اغلب موارد از مشتریانش بدست می‌آمد. او در گفتگو با یک مشتری از اطلاعات خصوصی فرد دیگر اطلاع پیدا می‌کرد. منبع دیگر او دوستان او ( از جمله دو فرد ) بالا بودند که در حکومت نفوذ خاصی داشتند. منبع دیگر او شایعات مردمی بود که هنگامی که آنها را به اشراف بی‌خبر می‌گفت آنها که با مردم ارتباطی نداشتند و نمیدانستند مردم از وضع زندگی انها اطلاع دارند با حیرت به این حرفها گوش می‌کردند.

کم کم پیشگویی‌های هانسون رنگ نازیسم را به خود گرفت و پنهانی به همکاری با نازی‌ها مشغول شد. شایعات زیادی بود مبنی بر اینکه او با نازی‌ها همکاری می‌کند. او حتی از طریق هاینریش هوفمان ( عکاس خصوصی فورر و شخص واسطه بین هیتلر و اوا برون ) با پیشوا آشنا شد.

اغلب پیشبینی‌های او به واقعیت منجر می‌شد که شیوه پیشگویی او ناشناخته است اما  به همکاری او با کارل ارنست و هلدورف باید توجه داشت. ...

 

پایان کار هانسون در مطلب بعد .....

پنجشنبه ٢٤ دی ۱۳۸۳ساعت ۸:۱٠ ‎ب.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: