میخوام برای یک مدتی مطالبم رو به صورت کوتاهتر و در چند موضوع بنویسم! موفق باشم.

 

** همه شما حتما به اخطار درونی اعتقاد دارید! بعضی وقتا قبل از حادثه‌ای یک نیروی درونی به شما می‌گوید که اون اتفاق قراره بیفته !! نمونه‌ ساده اون هم اینه که شما دارید درباره موضوعی با دوستتان بحث می‌کنید. در بین بحث نامی هم از دوست دیگرتان می‌برید. چند ثانیه بعد در کمال ناباوری می‌بینید که آن دوست از در وارد شد. و مواردی از این قبیل . ما ایرانی‌ها که میگم طرف حلال‌زاده است. اما این یک نمونه از ادراک یا اخطار درونی است

 

** در 30 جولای 1963 ، رویس آتوود ویت در اتاق خواب ویلای کوچکش چرت میزد که ناگهان از خواب پرید و با عجله اتاق را ترک کرد . چند ثانیه بعد یک تیرچه بتونی سه تنی، که کارگران در آن نزدیکی مشغول بلند کردن آن بودند، سقف ویلای او را در هم کوبید.

ویت گفته بود: (( اخطاری درونی به من گفت خطری در بین است ))

 

** مردم اروپا ( البته مال چند قرن پیش ) معتقد بودند که فلز طلا می‌تونه که شیطان و اهریمن رو از انسان دور کنه، شاید به همین خاطر که الان در پیش خانم‌ها استفاده از زیورآلات طلا معموله . ضمنا اونا معتقد بودن که برای از بین بردن اهریمن حتما باید به قلب اون ، گلوله‌ای از طلا شلیک کنند. البته در مورد خون‌آشاما قضیه کمی فرق میکنه. برای کشتن اونها باید از گلوله نقره‌ای استفاده کرد.

 

** گلوله اسلحه لورور  ( نظیر مگنوم ) خاصیت جالبی داره! شما می‌تونید بروی بروی قسمت مرمی فشنگ اون ( خود گلوله ) دو شیار کم عمق به شکل + ایجاد کنید. با این کار گلوله که وارد بدن فرد میشه ! چهار تکه شده و میتوان گفت قدرت تخریب اون چند برابر میشه! تیراندازها در این مواقع میگویند طرف گلوله رو کاتولیک کرده!

 

// شما هم از اخطارهای درونی که به شما شده برام بگید!

 

چهارشنبه ٥ اسفند ۱۳۸۳ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: