سلام

تاخیر یک و نیم هفته‌ای منو برای آپدیت باید ببخشید . البته همش تقصیر من نبود چون در این مدت تلفنم قطع بود اونم بخاطر اشتباه یکی از مامورین مخابرات شهر . منم دستور دادم اون مامور را واژگون از دروازه شهر آویزون کنن تا بقیه بفهمن سینوحه بلا کسی شوخی نداره.

ضمنا اینکه احتمالا قوی تو عید این وبلاگ آپ نمیشه چون یک سفری به طیوه دارم. و می‌خواهم در کنار سواحل رود نیل کمی استراحت کنم. اما تا اون موقع احتمالا یک یا دوبار دیگه آپ میکنم . پس همچنان بیان اینجا سر بزنی!! راستی چرا نظر نمیدین؟؟

 

مطلب جدید من در مورد رویاهای صادقه است . یعنی در هر قسمت می‌خوام چند مورد از رویاهای صادقه معروف رو بنویسم . برای این دفعه هم یک  مورد رو انتخاب کردم.

** اول اینکه خواب را می‌توان به 4 دسته تقسیم کرد : 1-رویاهای حاصل از ناراحتی‌های فیزیکی که باعث ایجاد شدن کابوس و بختک می‌شوند. 2- رویاهای حاصل از مسائل سرکوب شده که در روان درمانی سودمند هستند 3- رویاهای مربوط به پدیده‌های روحی 4- رویاهایی که مربوط به خروج از جسم یا برون افکنی روحی هستند. که بحث این سری مقالات ما هم همین آخری است

 

**  خانم الین.ف اهل چمبرزبورگ اهل پنسیلوانیا در سال 1969 شبی در خواب دید که به تماشای گروهی از مردم در یک مهمانی ایستاده است. ظاهرا او از جایی در میان درختان به آن افراد می‌نگریست. مثل اینکه آنها چیزی را جشن گرفتند . ناگهان چندین نفر اومدند و شروع به قتل عام آن دختران کردند. قاتلین لباسهای سیاهی بر تن و موهای بلند و پرپشت داشتند. در خواب ، چیزی که او را ترساند ، چشمان سرکرده قاتلین بود که او آنها را به وضوح دیده بود. ده روز بعد قتل عام در خانه شارون تیت همه را شوکه کرد . وقتی خانم ف عکس چارلز مانسون را در رزنامه‌ها دید فورا دریافت کرد وی همان مردی است که در خواب دیده است.

( در پرانتز : ماجرای شارون تیت از اون ماجراهای معروف و تکان دهنده دهه هفتاد آمریکا بود. شارون تیت همسر رومن پولانسکی ، کارگردان معروف سینما ، بود که در اگوست سال 1969 توسط یک گروه شیطان پرست با اهداف نامعلوم به سرکردگی چارلز مانسون در خانه خودش به همراه 4 تن دیگر سلاخی شد. او در موقع مرگ 8 و نیم ماهه حامله بود. چارلز مانسون دستگیر  و به اعدام محکوم شد .اما متاسفانه در سالی که میخواستند او را اعدام کنند. اعدام در ایالات کالیفرنیا از بین رفت و از آن موقع تا کنون در زندان ایالتی کالیفرنیا زندانی است.)

چهارشنبه ۱٩ اسفند ۱۳۸۳ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ توسط دکتر سینوحه نظرات ()
تگ ها: