با سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

عیدتون مبارک! با اینکه که کمی دیر شده اما به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری  خفه میشه ! چطور گذشت نوروز سال 1384 ؟؟ خوب بود؟ موقع تحویل سال کجا بودید؟ همونطور که میدونید طبق یک باور قدیمی ایرانی ، هرکس موقع تحویل سال هرکجا باشد و در هر حالتی باشد آن سال را به همان وضعیت سپری میکند.امیدوارم همه شما در کنار خانوده تان سال خوب و خوشی را شروع کرده باشید.

 

دیگه اینکه در ایام عید همونطور که قبلا گفتم نتونستم آپ کنم! چون به سفر سیاحتی رفتم . به یکی از استانهای جنوبی ( نه! کیش نرفتم ) برای ده روز که اونجا بودم خوش گذشت. یک عکس از آثار باستانی اونجا رو میزارم در زیر! حدس بزنید کجا رفتم ؟؟

 

اما در مورد امور وبلاگی بگم که : کما اینکه که تعداد بازدیدکنندگان و نظردهندگان در آستانه عید امسال در جامعه وبلاگی گشور به نحو چشمگیری کاهش یافت ( به جز پیامهای تبریکاتی ) اما سالی پر مطلب و پر نظر را برای دوستان وبلاگیم آرزومندم. برای دوستان هم دانشکده‌ایم هم موفقیت در امتحان جامع علوم پایه را ( که اسفند امسال داریم ) آرزومندم، چه برای اونایی که از قبل از عید شروع به خوندن کردن ، چه برای کسایی که مثل من میخوان تازه دو هفته مونده به امتحان برن دنبال درسنامه‌ها !!

 

خب عید امسال هم ** درس‌هایم نخوانده ماند تمام    چه کنم در چراغ روغن نیست ** اما عمر هم زیاد به بیحاصلی و بوالهوسی نگذشت ودر ایام عید یک کتاب از آکاتاکریستی خوندم به نام " مرگ، نقطه پایان " که قضیه اش در مصر باستان ( خیلی قبلتر از زمان من ) اتفاق میافتد و خانواده ای هستند که قتلهای مرموزی در آنها اتفاق می افتد و بقیه اش هم مثل هرکول پوآرو  و خانم مارپل. صدا و سیما هم امسال خرج کرده بود و فیلمهای خوبی گذاشت من بیشتر از همه از تروی ، ارباب حلقه ها ، مخمصه و حلقه خوشم اومد. البته از آخری بیشتر خوش اومد چون با این که قدیمی بود اما خوب خیلی ترسناک بود! اما حیف که دو سه تا صحنه ترسناکشو که من قبلا دیده بودم رو از فیلم حذف کردن.

 

خب خیلی روده درازی کردم!! سال خوبی داشته باشید.

 

/ 8 نظر / 29 بازدید
بهنام

سلام و سال نوی تان مبارک و همه فصل ها برای تان بهار ... ۲ . تحويل سال رو تنها در پارک گذروندم :) اينم يه تجربه ی جديد بود : ببينيم تا آخرش چی می شه ؟ ... البته با کلی اردک در دور و برم :)) البته از بعد تحویل تا حالا که عالی بوده ... من خواستم در رم : اما دیدم چقدر از جمع شدن های فامیلی لذت می برم ...۳ . خدا را شکر که خوش گذشته ۴ . نفهميدم عکس کجاست ؟ ۵. درس تان را بخوانيد !! ۶ . فيلم زياد نرسيدم نگاه کنم ... اما ارباب حلقه ها رو ديدم و لذت بردم ... همينطور : من سام هستم ۷. بازهم اميدوارم سالی سرشار از نيکی و نيز آنچه شادتان می کند در پيش رو داشته باشيد ... مخلص شما

نگين حسيني

سلام. سال نو مبارک. خدا را چه دیدی شاید امسال سال سفر باشه ! ممنون که به يادم بودي.

نگين حسيني

راستی عجب تصويری از اين خانه ی ارواح گذاشتی !!!! فکر نمی کنی چاخان میگن؟! البته من که خيلی نمی ترسم. خوشم مياد از اين چيزهای هيجان انگيز !

مديريت فهرست پزشکي

سلام - وبلاگ شما به فهرست پزشکی اضافه گرديد - موفق باشيد.

پدر(نم نم)

حالا کو تا علوم پايه که بخواين درس بخونين؟.....مهر ۸۲ هستی يعنی؟.....من نمی دونم اين عکس مال کجاست خودت بگو!

Dr.LEO....

درود! شهر سوخته! به همين راحتی! خوبه کسی جوابشو نداده!

Dr.LEO....

راستی يادم رفت بگم سال نو مبارک!

ali

با سلام حال شما خوبه سلامتی خانو م بچه ها خوبن لطفا در مورد جن گیری تو ضیح دهید خداحافظ