** در سال 1934 ، تومانس منز Thomas Mens ، پیشگوی اسپانیایی ، اعلام کرد که دولفوس ، صدراعظم اتریش ، در طی سه ماه آینده کشته خواهد شد. در خلال تابستان آن سال که نازیها در تلاش قبضه کردن قدرت در اتریش بودند. تعدادی از آنها برای ملاقات با دولفوس به کابینه وزراء آمدند و او را ترور کردند. این اتفاق در 25 جولای ، فقط دو ماه و دو روز پس از آن  پیشگویی رخ داد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

** آلن هشنر ، یک انگلیسی که به طور مداوم اخطارهای درونی دریافت می‌کرد ، می‌گوید: (( اغلب اخطارهای درونی در حین کار به سراغم می‌‌آید، شاید علت آن الکتریسیته زیادی است که در قسمت اپراتوری تلفنخانه وجود دارد. با این حال شبها نیز وقتی هوا صاف است و یا بعد از یک لیوان شراب هم ، این اخطارها به سراغم می‌آیند. معمولا اخطارهای درونی من با سردرد همراه است، مانند یک نوار فولادی دور سرم را می‌گیردو اما وقتی این اخطارها را به رشته تحریر در می‌آورم سردرد کاهش پیدا می‌کند. وقتی روند یک اخطار درونی به پایان می‌رسدو آرامش عمیقی به من دست می‌دهد. گویی چیزی در درون من زندانی بوده و اینک رها شده است.

 

** عجیب ترین اخطار آلن هشنر که در مطبوعات انگلیس هم به چاپ رسید مربوط به یک سانحه هوایی است . به او در یک شب الهام شد که هواپیمایی با 142 قربانی سقوط می‌کند. صحنه‌ای که دیده بود با مجسمه‌هایی در اطراف کلیسایی همراه بود که یونان را به خاطر او آورد. او با دکتر بارکر تماس گرفت و موضوع را با او در میان گذاشت. چند هفته بعد هواپیمایی در قبرس سقوط کرد و 142 کشته بر جای گذاشت.

 

** سایکومتری یا اندازه‌گیری روحی Psychometry نیز یکی از پدیده‌های جالب روحی است . سایکومتری به عبارتی توانایی لمس یک شی و کسب اطلاعات در باره صاحب آن است. این امر با این نظریه توجیه می‌شود که احساسات آدمی بروی لایه بیرونی هاله انسانی یا روی میدان الکترومغناطیسی موجود در بدن او اثراتی می‌گذارد که این اثر به متعلقات آن شخص منتقل می‌شود. این اثر دائمی است. اگر یک شخص حساس آن شی را لمس کند، هرچه را برای صاحب آن شی روی داده ، در ذهن خود بازسازی می‌کند و یا می‌تواند آینده و یا گذشته او را ببیند. نمونه آن وقتی است که شما با یک فرد دست می‌دهید بلافاصله نسبت او نظر خاصی پیدا می‌کنید. مثلا در مورد او مثبت یا منفی فکر می‌کند. در داستان فیلم Dead Zone هم این پدیده را می‌بینیم. در آنجا  فردی بعد از یک تصادف رانندگی، به مدت5 سال به کما می‌رود و بعد از به هوش آمدن، دچار توانایی می‌شود که با گرفتن دست هر شخص‌، آینده او را پیش‌بینی می‌کند. در مطالب بعدی در مورد این پدیده بیشتر صحبت می‌کنم

 

در نوشتن این مطلب ، Samik منو خیلی کمک کرد که جا دارد از او تشکر کنم!!

 

/ 2 نظر / 24 بازدید
samik

خواهش ميکنم D: گفتن اسمه يه فيلم که اينقدرام کمک نيست D: ... به هر حال کلا جالب بود و منتظر مطلبای بعدی هستيم...

سنا

سلام دوست عزيز ....جالب بود و مایلم بیشتر راجع به سایکومتری بدونم ...البته به پیشگویی اعتقادی ندارم...و اما از جمله ای که در پايان مطلب نيم انسان-نيم حيوان نوشتید، خیلی خوشم اومد ....شاد باشی همیشه پایدار.