هتل راديو

·        الان در هتل رادیولوژی مشغول فعالیت هستیم. یک بخش کاملا مفرح که 8:30 شروع میشه و 11:30 تمام! دیگه نه از شرح حال خبری است و نه از daily note و نه از پرسش مداوم اساتید که این چیه و اون چیه!  واقعا بعد از بخشهایی مثل جراحی و قلب و اورولوژی به این استراحت و تجدید قوا نیاز داشتم. اونم برای مهیا شدن برای بخش داخلی!!

·        چند روز پیش یکی از دوستان گذشته ( و آشنای امروز) بهم زنگ زد و گفت که باباش آمبولی ریه کرده است (یعنی یک لخته خونی وارد یکی از سرخرگهای ریه شده و اون قسمت رو از کار انداخته) حالا از من می پرسید که این PT  و PTT و INR چقدر باید باشه! حالا من هم مقدار نرمال PT و PTT یادم رفته بود. هرچی می کوبیدم رو سرم که خدایا اینا نرمالاشون چی بود یادم نمیومد. آخر سرم یکی از انترن های محترم رو گوشه راهروی بیمارستان گیر آوردم و تخلیه اطلاعاتیش کردم! خب بعد از این همه صغری و کبری کردن منظورم این بود که به این سایت برید که توش براتون مقادیر نرمال اندکسهای آزمایشگاهی رو لیست کرده!!

·        خیلی بده که آدم یک کاری تو رودبایستی یک نفر قبول کنه! اونم کاری که دوست نداره انجامش بده! بدتر از اینکه اینکار چندین بار هم تکرار بشه .....

 

/ 46 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگارنده

ای کاش تو فيزيوپاتی هم از اين هتل متل ها وجود داشت!!!! رودبایستی رو بی خيال شو

سارا

حسابی در هتل راديو خوش بگذرونين که بعدش تو داخلی بيچارتون می کنن. راستی من که خيلی از اين ليست مقادير نرمال استقاده کردم. دستت طلا. مرسی. راستی به اون لينک که داده بودی رفتم و نه تنها اون يه قسمت مربوط به جراحه رو خوندم بلکه همه پستای اون صفحه رو خوندم . خيلی جالب بودن . بازم بنويس ا زاين چيزای جالب.

گل پسر

سلام حال شما؟ شرمنده که چند روزی نبودم. من آپم. خوشحال میشم تشریف بیاری.

گل داوودی

اين سايته که معرفی کردی خيلی خوب بود! چون محدوده های نرمالو پیشش میذارن تنبل میشیم! من خودم یه بار نرمال کراتینین یادم رفته بود!!!!!!!! اینقدر بد شد!

Panda

يادش بخير منم همين مشکل حد طبيعی آزمايش ها رو داشتم...!!! درست ميشه...!!!

دختر مرده

بابا اين کامنت دونيت ترکيد!! پاشو بيا ديگه!!!

سمنو

سلام همه جور دوست و اشنا داشتم به جز دوست دکتر مطالب قبليت هم خوندم خوب بود لينکت می کنم دوست داشتی سر بزن وبلاگ يه مهندس هم بخون

مائده

عجب!سايت جالبی بود...واسه من هم هميشه معضلی بوده..