The Da Vinci Code

 

امروز میخواستم براتون یک ماجرای روحی دیگه رو بنویسم اما از 2 دوز پیش دچار عارضه اسپاسم عضلانی شدم! دیروز که تمام بدنم بر اثر یک بی احتیاطی کلا بست، هیچی نمی‌تونستم بنویسم و یا حتی به چیزی فکر کنم!  امروزم که کلا اسپاسم برطرف شد اما از شانس بد عضله پشت پا و دست چپم از زیر مچ درگیر شد. حالا هم که هم چلاق شدم و هم نمیتونم چیزی با دست چپم بگیرم! شانس ما رو!! فعلا فقط دارم دست و پا رو با کیسه آب گرم ماساژ می‌دم! به همین خاطر این هفته ماجرای روحی نداریم!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

***

دیروز رفتم و از اینترنت کتاب راز داوینچی (نوشته دن براون) رو دانلود کردم، و نشستم به خوندن! حتما به شما هم توصیه میکنم دانلودش کنید. فیلم کد داوینچی هم که تو جشنواره کن امسال به نمایش در اومد اقتباسی از این کتاب است. دقیقا کتاب هم مثل خود فیلم جنجال برانگیز است! در این کتاب تمام اعتقادات مسیحیان را به مسخره گرفته است. بیخود نیست که کلیسای کاتولیک این فیلم رو تحریم کرده است! اما به دور از این مسائل کتاب بسیار جذاب است، به طوری که نتونستم بعد از اینکه چند صفحه از اونو خوندم در مقابل وسوسه خوندن بقیش مقاومت کنم و تا شب نشستم پاش! تمام کتاب در مورد رمز نگاری و باز کردن کدهای مختلف است. ضمنا این کتاب مانند فیلم در عرضه جهانی کولاک کرده. 35 میلیون نسخه فروش و ترجمه به 44 زبان دنیا! بنابراین به همتون توصیه میکنم که نسخه فارسی و اینترنتی اون رو بگیرید و بخونید (اگر سختتونه، کتابشم هست ). کتاب اینترنتی 440 صفحه است که با پاورقی‌ و توضیحات بسیار کامل توسط سایت هنر هفتم و قفسه به فارسی برگردونده شده. این کتاب به فرمت PDF است که البته در یک فایل زیپ شده با پسوند RAR به حجم 3 مگابایت قرار گرفته است که میتونید از اینجا دانلودش کنید.

به همتون توصیه میکنم قبل از خوندن کتاب یک سری به اینجا بزنید و عکسهای فیلم رو ببینید تا بتونید چهره‌ها رو با شخصیتها تطابق بدین.

****

هفته پیش کی‌پا از طیوه باهام تماس گرفت. وقتی داشتم پاپیروس رو باز میکردم دلم هری ریخت پایین! گفتم شاید برای سنموت یا فرعون مشکلی پیش اومده! اما وقتی بازش کردم دید نوشته تولدت مبارک .    یخ کردم!

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 36 بازدید
شهره

سلام بابت کتاب ازتون ممنونم خیلی دنبالش بودم موفق باشید.......

آتوسا

سلام سايت خوب با مطالب معرکه ای داری از بابت کتاب مرسی من هم خيلی وقت بود دنبالش بودم

علیرضا

سلام من این کتاب را دو سال پیش دانلود کردم. زمان پیام‌آوریم بود. یادش بخیر. اولین بار سایت هفتم برای دانلود گذاشته بودش.

هدی

آرزوی شفای عاجل!!!اگه دستتون خوب شد به ما سری بزنين...آپ هستيم!

دوست

خوشم اومد....