پولترگایست

** دیروز تونستیم از پس امتحان گوارش بر بیام و رسما وارد دوران منحوس امتحانات شدیم. شاید نتونم تا حدود یک دو هفته دیگه این وبلاگ رو آپ کنم . اما همچنان فعال هستم و به دوستانم سر می‌زنم

** اکثر دوستان نسبت به مطلب پولترگایست ابراز علاقه کردن. باید بگم مدت 2 سال به طور مفصل در مورد این پدیده ها در همین وبلاگ مطلب می‌نوشتم. اگر علاقه دارین می‌تونید آرشیو منو یک نگاهی بندازین!

 

 

 

در مورد پولترگایست تا کنون اخبار بسیار زیادی از اقصی نقاط جهان مخابره شده است. در اکثر موارد همونطوری که گفتم این موارد ناشی از یک در اصطلاح تسخیر هستند. البته یک کته رو باید در نظر بگیریم که همه این موارد نمود فیزیک ندارد. اعمال اغلب اشباح به صورت پدیدهخ‌های بصری مانند ظاهر شدن و یا تجسد یافتن. و یا سمعی است مانند  ایجاد صدای پا، ایجاد صداهایی که فرد در هنگام زنده‌ بودنش ایجاد می‌کند. و همچنین سرمای شدید که در هنگام بروز اشباح در یک نقطه بروز می‌کنند( از این نمونه می‌توان به فیلمها سری جن‌گیر اشاره کرد و یا فیلم حس ششم ساخته    ام. نایت شیامالان ) . در اکثر مواردی که وجود شبح در یک نقطه گزارش شده اندازه گیری میدان الکترومغناطیسی محل نشان‌دهنده وجود میدانهای الکترومغناطیسی شدید است. ضمنا در محدود حضور شبح همه افراد حتی کسانی که استعداد ارتباط با ارواح را ندارند،  رطوبت و چسبندگی خاصی را در محیط احساس می‌کنند. نکته جالب اینجاست که این اتفاقات عینیت دارد و به کمک دستگاه‌ها قابل انمدازه‌گیری است و ناشی از ترسی و تخیل افراد نیست..

نمونه این اتفاقات بسیار زیاد است و در آینده از این موارد براتون بیشتر می‌نوسم همانطور که قبلا در این موارد نوشته بودم

/ 35 نظر / 98 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دريچه ميترال

سلام... آره دعا کنين که اين ترم علوم پايه از دست روان شناسی و حاشيه هاش راحت شيم(راستی اينکه ميگن توی امتحان روان نمونه سوال هم هست درسته؟؟)توی انتشارات که من نمونه سوال روان نديدم!!!...(امیدوارم امتحاناتونو خوب بديد جناب صفحه آرا!!!!!!!!!!!!!)

FFU

سلام دکی جون! اينکه ميگن سوالات روماتو بيشتر پره بوده راسته؟

نگين

ای ول جالب بود!نميدونستم

حامد

کی می دونه مقصد سفر کجاست

arya

midunin age sheipore ostash baste she chy mishe ? ??????

سارا

سلام خیلی وبلاگت توپه موفق باشی دکتر جون فکر کنم هم ورودی و هم دوره ایم.

هدی

موفق باشيد در دوران منحوس امتحانات!!

دکتر کوچولو

سلام من تازه علوم پایه رو پاس کردم.الانم خیلی خوشحالم که دارم بعد از عید فیزیو پات میشم