خبر از یک مرگ

 بسیاری از افراد مایلند که در مورد زمان مرگ خود بدانند. در حقیقت بشر همواره به دنبال کشف این است که کی خواهد مرد و هیچکس نیز نمی‌تواند در برابر این وسوسه مقاومت کند و صد البته هیچ کس هم نمی‌تواند بگوید که من زمان مرگ افراد را می‌دانم. اما گاهی اتفاقاتی می‌افتد که کم و بیش، برای بعضی افراد، به لحظه مرگ اشاره می‌کنند. به عنوان نمونه:

زمانی پاریس مرکز سفر برای شاهزادگان و شاهزاده خانمهای روسی بود. یکی از آنها به نام شاهزاده خانم " ربینین " بسیار به احضار ارواح از طریق میزهای چرخان  مخصوص این کار علاقه داشت.

اما در یک شب در حالی که او در جمع عده‌ای از دوستان نزدیک خود مشغول ارتباط با ارواح بود، ناگهان یک روح بروی میز چرخان این عبارت را درج کرد : "تو دقیقا هشت روز بعد خواهی مرد" سپس در ادامه روح به او گفت که محل واقعه نیز پاریس خواهد بود.

شاهزاده خانم بعد از شنیدن این هشدار به شدت ترسید و بلافاصله پاریس را ترک کرد و با خود عهد کرد تا مدتی طولانی دیگر به این شهر برنگردد. از طرفی شاهزاده خانم روسی خود زیاد به این پیشگویی اعتقاد نداشت و این کار برای احتیاط انجام داد.

اما چند روز بعد از ماجرا وی تلگرافی از کارگزار خود در پاریس به این مضمون دریافت کرد "مسائل مهم؛ حضور در پاریس ضروری "  

بدین سان او ناگزیر شد تا دوباره به پاریس برگردد و در لحظه ورودش به شهر پاریس درشکه ای با شدت به او برخورد و  وی در دم جان باخت. در حالی که درست 8 روز از آن پیشگویی گذشته بود.

/ 3 نظر / 36 بازدید
ساکت

خوب جيگر منم الان دارم بهت می گم با اين امتحان فارماکولوژی که دادی جای خودتو تو همون دانشگاه محکم کردی

ساميک

خیلی جالب بود... يه داستان شبيه همين شنيده بودم... ولی يادم نمياد چی بود... فعلا تا بعد چاو...