خوش خواب

خوب کلاسهای ما تقریبا تمام شد و بقیه ماه و به علاوه 25 روز از ماه بعد رو باید غاز بچرونیم تا اینکه امتحانات رو بدیم و تشریف فرما شویم به اولین بخش دوره استاژری!

***

واقعا نبودن موبایل هم نعمتیه! این روزها که به دلیلی موبایل ندارم خیلی راحتم. هر جا برم و هر غلطی که بکنم هیچکی نمیتونه ردم رو بزنه! تو خونه نشستم و به هر کس رو که بخوام جواب تلفنش رو نمیدم و وقتی حوصله داشتم بهش زنگ میزنم و میگم بیرون خونه دنبال کاری!! بودم. نمیدونم لذتش بخاطر آسایشی گکه دارم داره یا بخاطر دروغیه که به مردم میگی؟!

البته نبود موبایل برای من یک دردسر بزرگ داره که ساعت من معمولا موبایل است و من صبح ها برای اینکه بیدار بشم اونو کوک میکنم! اما حالا بیدار شدن منم معضلی شده. باید به خانواده بگم برام راس ساعت مقرر زنگ بزنن! متاسفانه برای بقیه و خوشبختانه برای من، من هیچ مشکلی در زمان خواب ندارم و به طور عجیبی خوابم عمیق است و از طرفی هم خیلی زود میخوابم! همیشه همه از این اخلاق من شاکین . بارها شده کنار تلفن خوابیدم و تلفن 3 بار هر دفعه 8 تا زنگ زده و اینجانب هنوز تو خواب تشریف دارم.  از طرفی در بدترین حالت ممکنه یعنی وسط یک عالمه سر و صدا وسط روز هم منکه سرمو بزارم تو زمین پرواز کردم به سمت ملکوت!  

این مشکل این اواخر حاد شده به طوری که یک روز باعث شد من از هواپیما جا بمونم و اون روز مورد بازخواست شدید فرعون قرار گرفتم!

آخه من چه گناهی دارم که خوب می‌خوابم؟؟!!

/ 27 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عادله

دکتر جون ميشه رمز موفقيتتون رو در امر خوب خوابيدن بيان کنيد ؟!

عادله

راستی من با اجازتون لينکت رو گذاشتم .شما مختاريد

Panda

خوب به استاژری خوش آمدی...!!! انشا الله هميشه خوش خواب باشی چيزه بدی نيست که...!!! من موبايلم هميشه همراهم هست ولی هيچ وقت شارژ نداره در نتيجه عملا ندارم...!!! پاندا هم آپديت شد...!!!

مجيد

وبلاگ من رو برداشتند فيلتركردن و اين آدرس جديد و موقت منه و ايميلم رو هم گذاشتم اگه امري بود و دسترسي از طريق وبلاگ نبود در خدمتگذاري حاضر باشم .استاژري هم مبارك بيد

پزشکی مشهد(دريچه ميترال)

سلام آقای دکتر.من هم به وبلاگ دريچه ميترال(که شما اشتباه گرفته بودين با من!)سر زدم.وبلاگ خوبی بود.(شما بانی آشنايی شدين ديگه).اميدوارم موبايلتون خيلی زود برگرده پيشتون! (روز دانشجو هم با کمی تاخير مبارک)

حامد

خودمونيم عجب ترم دودری بود زمین خوردتیم دکتر

آتوسا

سلام چطوريد؟ بعد از غيبتی نسبتا طولانی بروز شدم مرسی که به وبلاگم سر زديد و شادم کرديد موفق باشی

بانو **

ميای پيشم؟ آپ ميکنی چرا خبر نمیدی ؟

مجيد

دانشجوی پزشکی اينقدر .................

سبا با سين دو چشم

خوابای بدون موبايل ببينی خوبه؟ يا موبايل های بدون خواب خوبه؟ يا بدون ديدن موبايل بخوابی خوبه؟ يا خواب موبايل ببينی خوبه؟ يا نه موبايل ببينی نه خواب. خوبه؟ يا هم موبايل ببينی هم خواب خوبه؟ یا توی خوابت موبایل ببینی خوبه؟ یا خوابهای خوب برای موبایلت ببینی خوبه؟ اصلا موبايل خوبه يا خواب خوبه؟ خیلی به موبایل و خواب فکر نکن