امان امان ... از این امتحانا امان .....   اووه به خدا خیلی ستمه که چله تابستون بشینی فارماکو و پاتولوژی بخونی!! اما چیزی که باعث شد اعصاب بیشتر از همه داغون بشه اینه که از اول شهریور باید به مدت 7 روز صبحا بریم کارآموزی بهداشت! البته این به خودی خود بد نیست، اما مشکل زمانی شروع میه که 5 شهریور هم امتحان پاتولوژی داشته باشی! 

البته کارورزی بهداشت همه رو به گروه های 8-9 نفره تقسیم کردن و تمام پسرا رو انداختن تو یک گروه! ما که احتمال میدادیم گروه ما مکنه بیفته اول، به همین خاطر از یک ماه پیش لابی های گسترده ای رو تشکیل دادیم تا گروه ما حداقل بعد از 7 شهریور بره مرکز بهداشت! اما هفته پیش که گروه بندی ها رو زدن چشمامون هم گرد شد. و اونجا بود که متوجه شدم اگه لبه دریا هم برم دریا رو خشک میکنم!!

البته اینی که ما اول داریم امتحان میدیم یک خوبیت داره و اون اینکه همه آقایون حداکثر تا 14 شهریور معطلن و بعد از اون ما راحتیم و خانما باید پاشن برن سرکلاسها!! از 14 شهریور تا 5 مهر میشه یک مسافرت توپ رفت تا حسابی خستگی این ترم از تنمون در بیاد!  (دیگه مجبورم خودمو یک طوری دلداری بدم)

****

خوب مثل اینکه باید پاشم برم تنفس بخونم!

اه ... راستی روز پدر رو هم به همه پدرهای ایرانی تبریک میگم

/ 10 نظر / 24 بازدید
ساميک

سلام... خوبی؟ اخی... تو هنوز داری امتحان ميدی؟ بابا چه خبره؟ من که خسته شدم... لول... توی بقيه امتحانها موفق باشی... تا بعد... چاو

علیرضا

متوجه مشکل شدم ، ببینید ، این نرم‌افزاری که من ازش در پرشین مدلاگز استفاده می‌کنم ، در صورتی که پستی عنوان نداشته باشد ، اون پست را در سایت نمی‌یاره. البته من می‌تونستم از پلاگین‌های پیشرفته‌تر و کارآتری استفاده کنم همونطور که در مد نیوز به نشانی: HTTP://PERSIANMED.IR/MEDNEWS این کارو کرده‌ام ، مشکل اساسی از اشکال خروجی فید پرشین بلاگه که تنها پلاگین اتوبلاگ تا اونجایی که من جستجو کرده‌ام ، اون و به رسمیت می‌شناسه.

علیرضا

پس شما لطفا یه عنوانی برای پستهاتون در نظر بگیرین

امير

من از هیچ درسی بیشتر از فارماکو بدم نمیومد. شاید علتش استاداش بودن ولی سر کلاس که همش چرت میزدم و فقط قبل از امتحان خرخونی و فقط پاس کردن واحد.

Panda

دکتر ديگه بعد از اين مدت بايد عادت کرده باشی ما که ديگه شديم خمير هر کس از هر طرف دوست داره فشار مياره... ما فرم می گيريم...!!! اين مورد خبر از يک مرگ جالب بود فکر کنم از اين موارد بازم باشه شما خبر داری...؟!! راجب اين وبلاگ های پزشکی و ليستش و از اين حرفا ميشه بيشتر بنويسی ببينيم چه خبره...؟!!

سلام دوست خوبم بزرگي مي فرمايند:دوستي دو جور است يكي دوستي كه شما در آن يك نيازمند وگدا هستيد واحتياج داريد كه ديگري شما را به خاطر تنهايي تان كمك كند . وفرد متقابل هم همين را مي خواهد . طبيعتا دو فرد گدا و نيازمند نمي توانند به يكديگر كمك كنند وبزودي درك خواهند كرد كه گدايي كردن از يك گدا فقط نياز را چند برابر مي كند.پس هر دو خسته وعصباني خواهند شد وفكر مي كنند كه فريب خورده اند ولي در حقيقت هيچ كس ديگري را فريب نداده است. نوع ديگر دوستي كيفيتي كاملا متفاوت دارد اين به خاطر نياز نياز نيست بلكه به خاطر اين است كه شما به قدري پروغني هستيد كه مي خواهيد با شخص ديگري شريك شويد وبه علت اين شراكت نوع جديدي شادي وسرور وارد زندگي شما مي شود كه قبلا هرگز آنرا تجربه اش نكرده ايد وديگر به دنبال وابستگي به كسي نيستيد. بلكه با هستي وتغييرات زندگي جريان مي يابيد وبراي شما اهميتي ندارد اين كيفيت را با چه كسي شريك مي شويد. وچون شما پروغني هستيد مي خواهيد با ديگران شريك شويد وهركس كه به شما نزديك شود شما اورا سهيم مي كنيد واين شراكت خود علت سرور وحال خوش شما مي شود

شاهد

دوست خوبم اگر دوست داشته با شي با شخصيت مورد نظر در وبلاگم بيشتر آشنا بشوي مي تواني به اين سايت مراجعه كني www.shafaa.com

آتوسا

سلام ببخش سر نزدم گرفتار بودم شدید کل نوشته ها را یکجا نظر می دهم خسته نباشی امتحانات و درس هم عالی باشد روز پدر مبارک این شعر حمید مصدق معرکه است و من خیلی دوستش دارم داستان مرگ هم جالب بود شاد باشی/ بروزم/ يادم می کنی؟؟

طناز

سلام خسته نباشيد. بخصوص از امتحانات. به قول قديميا هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد. به آخرش فکر کنين! به تمام چيزای خوبش.